czwartek, 17 września 2009

Podróże małe i duże

W tym roku kilka razy mieliśmy okazję do odwiedzenia stolicy bądź jej okolic. W lipcu trafiliśmy do Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie miał miejsce ślub Magdy i Michała. Poniżej reportaż z ich ślubnego dnia, rozpoczętego w jakże gwarnym i pełnym weselnej krzątaniny domu Panny Młodej. Dzień to był bardzo urozmaicony i pod wieloma względami niezapomniany, a atmosfera zabawy i radości wyśmienita, co zresztą przełożyło się na poźniejszą sesję plenerową, podczas której lądowaliśmy w kilku miejscach, za każdym razem dobrze się bawiąc. Naszej ślubnej parze w tym miejscu bardzo dziękujemy, gdyż bez ich zaangażowania, cierpliwości i poczucia humoru nie powstałyby te zdjęcia.

8 komentarzy:

 1. no to podróżujcie do tej "stolycy" jak najczęściej, bo fajnie foty przywozicie;] bardzo dobry reportaż i kolorki bardzo, bardzo a plenerek ...czysta warszawka;) No i super zobaczyć Was czasem na zdjęciach:)Rafał robisz świetny trzeci plan:PPP Dla mnie fantastycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. plener ukradł show ;) bardzo lubię oglądać efekty Waszych sesji :) naprawdę bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. żółcie klasa :] bardzo lubie. odkurzacz debeściacki, a maski wypas :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Macie świetną 'nastrojową' obróbkę, plenery jak zwykle klasa! I nawet zdjęcia z zabaw, za którymi nie przepadam wyszły niesztampowo:) Ogólnie czad!

  OdpowiedzUsuń
 5. super ten reportaż, większość klatek rewelacja! bardzo mi się podoba kolor w Waszym wydaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. się zadziało hohoho :)
  świetny reportaż pięknie w barwach osadzony, takie lubiem :P

  OdpowiedzUsuń